Teslimat ve Ödeme Şekilleri

Ödeme Şekillerimiz neler?

  • Havale-EFT
  • Kredi Kartı

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Ayrıca güvenli ödeme sistemi Paytr kredi kartı ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin fiyatına 3 taksite kadar imkanınız bulunmaktadır.

Havale Bilgilerimiz:

  • TAHİR ÜNTUT
  • BANKA ADI: TÜRKİYE İŞ BANKASI / SETBAŞI ŞUBESİ
  • HESAP : 2203-1121213
  • IBAN NO: TR25 0006 4000 0012 2031 1212 13

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişleriniz, havale seçeneğiyle alınmış eserlerde banka onayı alındıktan sonra 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise teslimat adresinin İstanbul/Türkiye’ye uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.


Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz MNG Kargo ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.


Kargo ücreti ne kadar?

beyzademirci.com’dan yaptığınız tüm yurtiçi alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.


Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın MNG Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz www.beyzademirci.com’a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir. Satın aldığınız bir eser herhangi bir sebeple stoklarımızda yoksa;

beyzademirci.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı eseri alması söz konusudur ve bu durumda eser stoğu tükenebilmektedir. Satın aldığınız eserler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz eserlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve eserin ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Ödemesini internet üzerinden yaptınız eser eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Eser bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


İade ya da Değişim:

İadenin sebebi eserin teknik arızası ya da defosu ise beyzademirci.com eserin bedeli kadar başka eser ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Bu sebepler dışında hiçbir eserin iadesi yapılmamaktadır.